Cezary Tomczyk i jego 5 wpadek, o których trudno zapomnieć

Cezary Tomczyk w piątek wieczorem został nowym szefem klubu Koalicji Obywatelskiej. W sposób zdecydowany pokonał swą kontrkandydatkę, Jest jednak coś o czym nowy szef klubu chciałby zapomnieć. To pięć największych wpadek.

1. Cezary Tomczyk śpiewa hymn

Cezary Tomczyk po wyborze Tomasza Grodzkiego na marszałka Senatu w 2019 r. zaintonował w sali sejmowej hymn Polski. Poseł niestety mocno fałszował, a na domiar złego nie znał dobrze słów hymnu i musiał się ratować ściągawką w telefonie. Internauci bezlitośnie wykpili śpiewającego posła PO. "Nawet Godlewska zaśpiewała lepiej" - podsumowali.

2. Nieograniczona liczba uchodźców

We wrześniu 2015 roku gościem Konrada Piaseckiego w audycji „Kontrwywiad” na antenie radia RMF FM był Cezary Tomczyk. Rzecznik rządu przyznał, że Polska, jako kraj, jest gotowa na przyjęcie każdej liczby uchodźców.

3. "Zabawa" z megafonem

W mediach społecznościowych w czasie kampanii prezydenckiej w 2020 roku udostępniono nagranie, na którym widać posła Cezarego Tomczyka, który mówi przez megafon skierowany w stronę Samuela Pereiry. Szef portalu tvp.info opisał zdarzenie na Twitterze.

„Nerwowość sztabu Rafała Trzaskowskiego wywołały pytania o działania Antify w USA i pensje prezesów warszawskich spółek. Zachowanie polityków PO było skandaliczne, utrudniano mi pracę, ale jak się domyślacie – nie dam się zastraszyć” – napisał Samuel Pereira na Twitterze.

4. Cezary Tomczyk i ***** ***

Cezary Tomczyk musiał gęsto tłumaczyć się ze swojego wpisu na Twitterze, który odnosił się do gwiazdek, chodzi o "***** ***".

5. Znakomitość nr 1, znakomitość nr 2 .... itd.

- Jestem jego szefem [sztabu Rafała Trzaskowskiego], ale chcemy, żeby sztab pozostał w cieniu. W związku z tym staramy się o nim mówić jak najmniej. W jego skład wchodzą same znakomitości. Świetnie działa i ma działać tak świetnie dalej. Znakomitość numer 1, znakomitość numer 2, jest też znakomitość 3. Jest też kilku ekspertów – stwierdził Tomczyk w rozmowie z Jackiem Prusinowskim w Radiu Plus.

Czytaj też: Drakońska kara za brak maseczki. Kopanie grobu dla zmarłego na Covid-19

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zostaw komentarz