Agnieszka Pomaska z PO zamieściła skandaliczny wpis z chorym mężczyzną. Po fali krytyki usunęła go

W nocy z niedzieli na poniedziałek posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska umieszczając wpis w portalu Twitter posłużyła się chorym mężczyzną. Miał on wyśmiać wyborców PiS, a tak naprawdę pokazał, jak niskim instynktem kierował polityk z Pomorza. Wpis mężczyźnie wyrządza jeszcze większą krzywdę. Materiał już zniknął z sieci, ale są zrzuty ekranów.

Kilka minut po północy w poniedziałek posłanka Platformy Obywatelskiej - Agnieszka Pomaska umieściła twitta z mężczyzną wyzywającym polityków wspomnianej partii. 

Nie trzeba być diagnostą z dziedziny psychiatrii, aby stwierdzić, że ten człowiek jest chory. Słowa i zachowanie poniżej wszelkich norm, ale to nie jest materiał, który powinien promować poseł na Sejm RP.

"Trzy dni skarżenia się, że politycy PiS-u krzywdzą i upokarzają ludzi, żeby na końcu posłanka PO, Agnieszka Pomaska, jako pierwsza zrobiła to wprost i to wobec konkretnego chorego człowieka" - odpowiadali internauci.

 "Jedyny pozytyw jest taki, że w komentarzach pod wpisem na Twitterze jednak sprzeciw jest obustronny." pisał kolejny oburzony internauta.

Czytaj też: “Ewangelia wg Łukasza Sz.” ukazała fatalny stan dziennikarstwa wśród mediów totalnej opozycji

Agnieszka Pomaska usuwa wpis

Nad ranem internauci nie mogli zobaczyć już tego wpisu. Posłanka PO, Agnieszka Pomaska usunęła go ze swoich mediów społecznościowych. Jednak w sieci nic nie ginie. Internauci wykonali już zrzuty ekranów.

Przypomnijmy, że Agnieszka Pomaska Sejmie poprzedniej kadencji została zastępcą przewodniczącego Komisji do Spraw Unii Europejskiej. Pod koniec 2017 została członkiem zarządu krajowego Platformy Obywatelskiej. W wyborach w 2019 z powodzeniem ubiegała się o poselską reelekcję z ramienia Koalicji Obywatelskiej, otrzymując ponad 39 tysięcy głosów w okręgu gdańskim.

Przed laty posłanka działała w Stowarzyszeniu „Młodzi Demokraci”, od 2001 w miejskich władzach tej organizacji. W 2002 i 2006 z listy Platformy Obywatelskiej była wybierana do rady miasta Gdańska. Pełniła funkcję jej wiceprzewodniczącej, kierowała Komisją Turystyki i Promocji Miasta. Została też prezesem stowarzyszenia Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej.

3 Responses

  1. https://youtu.be/4EAMqoWKU0E?list=PLETNTuoUVxO8wzgGR5CU_dsocSPl3GeHy
  2. Nie dość, że brzydka to i wredna. Skąd wie czy chory czy nie chory? Badała go? Więc dlaczego usunęła post? Niby "walczy" z mową nienawiści, a sama sieje nienawiść. Tak samo jak Madzia Adamowicz. 14 czerwca pisze: "Moja ukochana babcia Stefania i jej mama Marysia były więźniarkami KL #Auschwitz. Ocalały z piekła i tylko jedno powtarzały: nie wolno mówić, że ktoś jest gorszy". A raptem 1 dzień wcześniej 13 czerwca napisała: "Smutny, bardzo smutny obraz upadku najgorszego prezydenta RP w naszej historii." https://twitter.com/Adamowicz_Magda HIPOKRYTKI!
  3. Ta podła .... zaszczuła dziennikarza z Gdańska bo upublicznił jak dulkiewicz wychodzi z dyskontu w towarzystwie trzech ochroniarzy. Przez donosicielkę wyleciał z pracy i ogólnie narobila mu koło tyłka żeby na przyszłość z tymi pełowskimi dziadami nie zadzierał, co za...! dno!

Zostaw komentarz