Żarty na bok i to dosłownie, bo Krzysztof Bosak wziął ślub

38-letni poseł Konfederacji, kandydat na prezydenta RP w najbliższych wyborach, Krzysztof Bosak wziął ślub. W portalach społecznościowych pojawiły się żarty między innymi z wieku, czy ubioru polityka. Nie zaszkodzą parze młodej. Dlaczego? Ślub to jeden z najlepszych sposobów na ocieplenie wizerunku.

Przypadkiem nie jest, że Krzysztof Bosak pochwalił się zmianą stanu cywilnego w sieci.

- Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski 🙂 Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę! - napisał w portalu Facebook Krzysztof Bosak.

Ślub Krzysztofa Bosaka i jego ukochanej Kariny odbył się w rycie trydenckim. To też nie przypadek. Działacz konfederacji postanowił się wyróżnić. Msza we wspomnianym rycie odprawiana jest przez kapłana przed ołtarzem i tyłem do wiernych.

Czytaj też: Brzoza w spocie reklamowym typu “wtf!?” od Szymona Hołowni. Kpina z 96 ofiar

Krzysztof Bosak wziął ślub - działanie pod wyborcę

Czy można tu zarzucić Bosakowi koniunkturę wyborczą? Nawet nie wypada. Jednak gdy odrzucimy temat miłości, w którą bardzo wierzę w przypadku młodej pary, to pojawienie się informacji na Facebooku jest działaniem zdecydowanie pod wyborców.

Ślub to pewna stabilizacja, obietnica i kompromis. Na taki krok decydują się ludzie dojrzali emocjonalnie. Polityk staje się mężem - buduje rodzinę. Jaki jest przekaz? 38-letni poseł staje się godnym zaufania.

Dodatkowo Krzysztof Bosak jawi się na człowieka głęboko wierzącego. Kto dzisiaj decyduje się ślub udzielony podczas mszy w rycie trydenckim? To są wyjątkowe jednostki. Stąd całe wydarzenie ma charakter podniosły, a to przekuwa się na wyjątkowość młodej pary i samego Krzysztofa Bosaka.

Ktoś może zarzucić, że Bosak został kandydatem na prezydenta Konfederacji jakieś trzy tygodnie temu. Śluby planuje się zwykle z dużo większym wyprzedzeniem, więc o ustawianiu nie ma mowy. Jakoś ten argument do mnie nie przemawia. Bosak jest politykiem od wielu lat i myśli jak polityk. Ślub to "darmowa" promocja zwłaszcza gdy ma się przy boku piękną pannę młodą.

Czytaj też: Ile twitt-ów z profilu @PolskiSenat promuje konto profesora Tomasza Grodzkiego?

Złośliwości nie zaszkodzą

Po ujawnieniu informacji o ślubie przez Krzysztofa Bosaka, w sieci pojawiły się złośliwości. Ktoś napisał, że wreszcie 38-letni poseł odetnie się od mamy. Inni zwracali uwagę na fatalny krój ślubnego garnituru.

Takie uwagi nie zaszkodzą wizerunkowi. Natomiast większy hejt może nawet pomóc w zbudowaniu na prawicy wizerunku, o którym pisałem kilka akapitów wyżej.

Wyższy poziom

Niewątpliwie ślub Krzysztofa Bosaka umieści go wyżej na półce politycznej. Pozostaje mu życzyć teraz w każdym kątku po dzieciątku. Dzieci to kolejny element w grze jaką jest promocja wizerunku.

O tym ostatnim sposobie jeszcze pewnie napisze.

Źródło fotografii: facebook.com/krzysztofbosak.mikroblog/

 

1 Response

  1. Gratuluję. Niech Bóg błogosławi 👍👋🇵🇱

Zostaw komentarz